Pārdod biroju
Duntes 28, Rīga
Sazināties

Ko pārdod?

Mēs piedāvājam A klases biroja telpas, kas atrodas dzīvojamā kompleksa "Duntes Ozoli" pirmajā stāvā. Dzīvojamais komplekss atrodas stratēģiskā vietā pretī tirdzniecības centram Sky & More, piecu minūšu brauciena attālumā no Skanstes ielas un Jaunā centra. Ēkas siluets ir aizsargāts no satiksmes plūsmas ar ozolu biržu. Biroja telpas atrodas pirmajā līmenī virs pazemes autostāvvietas, un tām ir sava izeja uz terasi. Ir 2 atsevišķas autostāvvietas, turklāt biroja tuvumā joprojām var viegli novietot automašīnu. Birojs ir aprīkots ar visu nepieciešamo veiksmīgam biznesam, remonts tika veikts "priekš sevis", mēbeles tiek izgatavotas pēc individuāla projekta tieši šim telpām.

Platība
155 m22
Stāvs
1/16
Kadastra nr.
01009226839
Telpas
2
Autostāvvieta
2
Klimats
Kondicionieris
Labieriecības
2
Drošība
24/7
Videonovērošana
Ir
Tips
Dzīvojamā ēka
Virtuve
Ir
Darbavietas
18

izskatās?

Biroja telpās sastāv uzņemšansanas telpas ar darba vietu sekretāram, operāciju telpas uz 14 darbvietām, sadalītas uz atsevišķām zonām, atsevišķu menedžera istabu, sarunu telpu, virtuvi, 2 sanitārām mezglam, servera telpas. Ir 2 stāvvietas un izeja uz terasi. Birojs aprīkots ar visām nepieciešamām sistēmām - ventilāciju, kondicionēšanu, signalizāciju, videonovērošanu, tīkla un elektriskie kabeli sadalīti par darba vietām. Dizainera remonts tika veikts "priekš sevis", mēbeles tiek izgatavotas pēc individuāla projekta tieši šim telpām.

Cik maksā?

 645 EUR/m2
PLATĪBA: 155.1m2
100 000EUR
10 gadi
dalīts maksājums
35%
pirmā iemaksa
4%
gadā
Iespējama apmaksa arī ar BTC (Bitcoin).
Konversijas likme tiek noteikta darījuma datuma dienas beigās Krakēnes biržā .
Darījuma dokumentāru reģistrāciju veic pārdevējs.
Kredīti tiek apstiprināti ar minimālajām prasībām aizņēmējam. 
Ikmēneša maksājums 659 EUR.


Kur atrodas?

Dzīvojamais komplekss "Duntes Ozoli" atrodas zaļajā zonā Duntes ielā, pretī tirdzniecības centram Sky & More. Ēkas siluets ir aizsargāts no satiksmes ar ozolu birsti. Ēkas tuvumā var viegli novietot automašīnu. Ērta atrāšanas vieta, līdz Ostai un Konteineru terminālam -2 km, līdz Skanstes ielai un Jaunam centram - 3 km, un līdz Vecrīgai - 5 km. Sabiedriskais transports apstājas 50 metru attālumā.

Duntes 28,
Duntes Ozoli
3km - Jauns centrs
5km - Vecrīga
11km - Lidosta
11, 24, 49 autobuss
3 trolejbuss

Kam jautāt?

Ja jūs interesē mūsu piedāvājums, lūdzam, sazinieties ar mums:

Duntes 28,
Duntes Ozoli
(+371) 29 149 254
info@duntes-office.lv